המלצות גולשים

"לפני חודשיים עברתי לבית פרטי מהמם במושב יד רמב"ם, והדבר היחיד שהיה חסר לי בנוף הסביבתי היא גדר אבן יפה שתתאים לציפוי האבן הירושלמית שיש לי על הבית, אני חייבת להגיד שהיה לי ממש קשה למצוא בעל מקצוע בעלות סבירה, למזלי קרוב משפחה המליץ לי על האתר ובאמת בקלות מצאתי גם מידע חשוב וגם בעל מקצוע שעשה לי יופי של עבודה. תודה רבה בשם משפחת שקד"

צבייה הורן , יד רמב"ם

"זה ממש מעצבן שאין דרך להעריך עלות של תיקון או מתן שירות, לשמחתי מצאתי את האתר שלכם ובאמת הצלחתי ללמוד ולהעריך כמה תעלה לי העבודה. באמת חזרו אליי במהירות כמה מסגרים ועוד באותו שבוע הם הגיעו לדירה שלי ונתנו לי הצעות מחיר על סורגים חדשים לסלון, פשוט שירות מעולה! מקווה שתעשו עוד כמה אתרים כאלה בנושאים אחרים."

ויקטור סקורניק, בית שמש

"אחרי שפרצו לי לדירה פעמיים השתכנעתי לעשות סורגים, אבל ממש לא ידעתי מאיפה אני אמצא מסגר איכותי שלא יתקע לי מחיר מופרז. במקרה מצאתי את האתר ולהפתעתי חזרו אלי ממש מהר, קיבלתי הצעות מחיר השוואתי ובחרתי את ההצעה הזולה ביותר וקיבלתי אחלה שירות! "

דבורה יפרח, מגדל העמק

"תמיד הייתי מהחששנים וסקפטיים שלא משאירים פרטים באתרים, אבל אחרי שהתקלקל לי השער לחנייה ופשוט לא הצלחתי למצוא משהו שיתקן לי אותו, הבנתי שאין לי ברירה ולמזלי באמת קיבלתי שירות מעולה והכי חשוב מהיר. מרגע קבלת הצעת המחיר אחרי פחות משלושה ימים כבר תיקנו לי את השער וזה עלה הרבה פחות ממה שצפיתי"

דרור חודדה, נס ציונה

תמיד אמרו לי שיש לי טעם מיוחד ואקסקלוסיבי ולכן לא הייתי מוכן להתפשר על סתם שער כניסה, ידעתי שהוא חייב להיות מיוחד. כשנכנסתי לאתר שלכם ממש התלהבתי שראיתי דף שלם שמדבר על  עיצוב שערים ומצאתי ממש בקלות חברה שמתמחה בשערים מעוצבים והיום יש לי שער הכניסה הכי יפה בישוב. תודה על השירות הוא היה מעל המצופה.

בועז לביא, אורנית

לפני כחודש עברנו לבית יפייפה וגדול ועיצבנו אותו ממש על פי טעמנו, בסגנון עתיק ומסוגנן. אשתי השקיעה המון מחשבה, זמן ואנרגיה ורציתי להפתיע אותה ולתת עזרה משלי לעיצוב הבית. אני יודע שהיא חלמה על שער מפואר ומעוצב לבית, אבל עד עכשיו גרנו בבניינים כל הזמן ולא הייתה אפשרות. הבית הפרטי והאיזור בהחלט אפשרו אז החלטתי להפתיע. בעזרת האתר מצאתי בקלות איש מקצוע שעשה עבודה איכותית ברמה גבוהה והתקין לנו שער מאוד יפה ומתאים לסגנון הבית. אני יצאתי מרוצה מאוד ואשתי הופתעה והתרגשה ביותר מהיוזמה".

דן אטיאס, הר אדר