שער לחניה – על מחירים ואפשרויות התקנה

רוצה לשמור על החנייה הפרטית שלך? יש לנו פתרון בשבילך

התמזל מזלך ויש לך חנייה פרטית משלך מתחת לבניין או ברחבת הבית הפרטי שלך. אך למרות זאת ולמרות שהצבת שלט ברור "חנייה פרטית", נהגים מרשים לעצמם לחנות במקומך ולגזול ממך את החנייה. רוצה למנוע את העצבים והכעס? הקם בהקדם שער לחניה.

שער חניה ישפר את איכות החיים שלך…

שערים לחניה מצויינים לשתי מטרות עיקריות; האחת, לשמור שרכבים זרים לא יחנו במקומך ויגרמו לך לשוטט שעות ברחבי העיר למציאת חניה חדשה. השנייה, להגן על הרכב שלך מפני פריצות וגניבות. ככל שתעשה את החיים קשים יותר לגנב, כך הסיכוי שהוא יבחר ברכב של מישהו אחר גדל…

על סוגי שערים לחניה

שער חניה נפוץ הוא צורה של זרוע שמתרוממת על ידי הפעלה של שלט רחוק ויורדת באופן אוטומטי לאחר מעבר הרכב. סוג המחסום הזה נחשב ליעיל אך יש לו שני חסרונות בולטים: ראשית, הוא לא חוסם את הראיה ולכן סוג הרכב שלך חשוף לעיני כל ועלול לעודד את הגנב. שנית, בן אדם ולא רכב יכול לחדור בקלות אל החניה, לפרוץ את הרכב ולקחת מערכות סטריאו, תיקים וכדומה שהושארו בו.

שערים לחניה שמסוגלים לחסום פורצים טוב יותר הם מחסומים המכסים כליל את איזור החניה ונמתחים מהתקרה מטה באופן מוחלט. גם הם מופעלים על ידי שלט רחוק, הם מאסיביים יותר, אטומים ואפקטיבים מאוד בכל הנוגע לשמירה על החנייה הפרטית וגם על הרכב.

בבנייני מגורים רבים שיש להם רחבה גדולה הכוללת חניות פרטיות לכל הדיירים עושים שימוש היום בעיקר במחסומי הזרוע שמונעים כניסה של רכבים זרים נטולי שלט רחוק מיוחד שהדיירים מקבלים על מנת להכנס אל השטח הפרטי. בדרך כלל הדיירים משלמים על כך במסגרת התשלומים עבור ועד הבית והתחזוקה השוטפת של הבנין.

בבניינים שיש בהם רק שתיים או שלוש חניות, ניתן להוסיף תשלום חודשי כלשהו ולזכות בחנייה הפרטית הזו לעצמך. בכל מקרה, היום זה כמעט הכרחית עם הצפיפות האדירה ההולכת וגוברת בכבישים בערים הגדולות.

שער לחניה במחיר מצויין!

רוצה למצוא בהקדם האפשרי שער לחניה איכותי ובמחיר משתלם? בוא ונחסוך לך זמן יקר של חיפושים אחר המתקין המקצועי והדיל המושלם. מלא את טופס ההפנייה הקצר שמולך ונאתר עבורך את מתקיני הגדרות והשערים המובילים באיזור מגוריך בחינם וללא מאמץ או התחייבות מצדך!