הטובים ביותר בונים גדר עץ לגינה שלך!

חושב להקים גדר עץ לגינה? הנה מה שצריך לדעת

כל אחד שמבין קצת בעיצוב ודאי יאמר לך כי כשמעצבים חלל, יש להתאים את האלמנטים השונים האחד לשני כך שיווצר מראה הומוגני, טבעי ולא מאולץ. כשמדובר בחזית הבית שלך; בגינה, בגדרות או שערים, אין ספק כי גדר עץ היא פתרון הגידור שישתלב הכי טוב עם הגינה הפורחת שלך.

גדר מעץ היא פעמים רבות הבחירה הראשונה בקרב רוכשי הגדרות ראשית בשל יופיה. בניגוד לשערים ממתכת או ברזל, היא איננה בולטת בזרותה ונראה כי נולדה ממש ביחד עם הגינה. צבעי האדמה והצמחייה הירוקה מתמזגים עם צבע העץ בצורה נעימה לעין, חמימה ומזמינה.

אך יש עוד סיבה חשובה שבגינה גדרות עץ הפכו כה פופולאריות עם השנים; הן גם זולות יותר מסוגים אחרים כמו אבן, מתכת,לבנים או בטון. זאת משום שהעץ הוא חומר שזמינותו גבוהה הרבה יותר ועל כן גובים עליו פחות. בנוסף, כל מה שקשור בהתקנת גדר לגינה נהיה יותר פשוט כשמדובר בעץ.

עם זאת, חשוב לציין שבניגוד לגדר מלבנים או מתכת, גדר עץ לגינה כן תדרוש ממך לתחזק אותה מדי פעם וזאת בשל העובדה שהחומר מגיב לשינויים במזג האוויר, צבעו הראשוני דוהה עם הזמן, הגשם והחום וצורתו מתעוותת לעיתים. כל זאת יש לקחת בחשבון בטרם מחליטים איזו גדר תתאים ביותר.

כמה עולה גדר עץ לגינה

בחישוב העלות מכניסים את המשתנים הבאים; מיקום הגדר בחצר – האם היא מותקנת על הקרקע ללא תשתית מוקדמת או על ריצוף בטון? מהו גובהה ומהו אורכה של הגדר? האם היא נבנת בהתאמה אישית ובעיצוב מיוחד או שהיא בעלת מראה סטנדרטי? חשוב לזכור כי לא משנה באיזו סוג בוחרים, תמיד כדאי להשוות מחירים…

דוחה ודוחה את עניין הגדר מחשש שאין לך תקציב ראוי? מתלבט בין שלל הסוגים ולא מסוגל להחליט לבד? הגעת למקום הנכון! איתנו תוכל לקבל גישה למחירים הכי טובים ולאנשים הכי אמינים. מלא את הפרטים ונפנה אותם אליך בהקדם וללא מחוייבות או תשלום נוסף מצדך.