גדרות עץ – סגנונות, עיצובים ומחירים

מחפש דרך יעילה ואסתטית לגדר את חצר ביתך? גדרות עץ עמידות, איכותיות ודקורטיביות עשויות להוות את הפתרון המושלם בעבורך!

מדוע כדאי למגן את הבית באמצעות גדרות עץ?

גדרות העץ הדקורטיביות מקנות לך את השקט הנפשי המתקבל מבית מגודר ומוגן, תוך כדי הקפדה על אסתטיקה גבוהה ועל מראה כפרי, חם ונעים. הדגם הדקורטיבי משתלב היטב עם פריטים שונים בחצר הבית כגון פרגולות או רצפת דק ומהווה פתרון כיתור יפה למראה ולא יקר. בנוסף, התחזוקה השוטפת של גדר עץ איכותית הינה קלה ופשוטה יחסית ומסתכמת בצביעה מחדש אחת לכמה שנים.

כיצד לבחור דגמים איכותיים מעץ?

מחירן הנמוך יחסית של גדרות העץ הפך אותן למבוקשות ולפופולאריות יותר מאי פעם. אולם, היות ומדובר במוצרים העשויים מחומרים המושפעים מתנאי האקלים השונים כגון השמש היוקדת וגשם הזלעפות, יש להקפיד על קניית דגמים אשר עברו תהליך מסוים של ציפוי ושל הגנה מפני מזג האוויר.

לכן, בטרם אתה משקיע את מיטב כספך, עליך לוודא כי מדובר בחומר איכותי אשר עבר תהליכים שונים אשר נועדו להגן עליו מפני ריקבון, רטיבות ונזקים העלולים להיווצר בו כתוצאה ממזיקים שונים כגון עש. במידה ומדובר בסוג אשר עבר את כל התהליכים הללו, תוכל להיות סמוך ובטוח כי הוא יספק לך הגנה יעילה ואסתטית לאורך שנים רבות.

סגנונות ועיצובים שונים של גדר עץ

כיום, ישנו מגוון רחב במיוחד של דגמים מעוצבים מעץ. בין הסגנונות הבולטים ניתן למנות:

  • גדר מעץ בעלת טקסטורות מיוחדות כגון קורות אלכסוניות או אנכיות.
  • דגם משולב פסיפס או זכוכית מעוצבת.
  • דגם משולב אבנים או מתכות.
  • צבעים שונים המקנים לבית כולו מראה יוקרתי, אסתטי ומוקפד.

את הסגנון כדאי להתאים למראה החצר כולה. לדוגמא – אם החצר שלך מלאה בעצי פרי, כדאי לך לשלב על גבי הגדר צמחים מטפסים כגון צמח הפסיפלורה אשר ישתלב נהדר עם יתר עצי הפרי שבגינה וגם יספק לך פירות עסיסיים וטעימים בעונה.

מעוניין לקבל ישירות אליך מידע נוסף? מחפש הצעות מחיר משתלמות? אצלנו בפורטל תמצא מגוון עצות וטיפים יעילים לבחירה, לצד הצעות מחיר אטרקטיביות לרכישת גדר חדשה.

מלא את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ואנו נפנה אליך את מיטב הצעות המחיר ממיטב אנשי המקצוע בכל רחבי הארץ!