גדרות מעץ – לחסוך במחיר ולא באיכות

החצר זקוקה לפתרון חינני? גלה הכול על גדרות מעץ

בעלי בתים פרטיים מחפשים כל הזמן פתרונות שיספקו להם מענה לבעיית השמירה על הפרטיות, הגנה מפני אורחים לא קרואים ובידוד מפני רעשי החוץ. אחת הדרכים הנפוצות היא לבחור בגדר בטון גדולה וחזקה, אך יש גם אפשרות נוספת שיכולה להשתלב טוב יותר עם החצר הטבעית שלך ולהוות אלטרנטיבה נעימה לעין; נעים להכיר, גדר מעץ.

מדוע דווקא גדרות מעץ?

יתרונותיו המרובים של הסוג הזה נעוצים בסוג החומר המרכיב אותו; העץ כמובן. הנה רשימה חלקית שלהם:

  • ידידותית יותר לאדם – אין ספק שהמטרה העיקרית היא להגן ולשמור על הבית והגינה מפני בעלי חיים לא רצויים או פולשים. אך גם גדררות מעץ ולא רק מאבן מסוגלות להעביר בדיוק את אותו הרעיון ומבלי לשדר קור, ניכור וריחוק כלפי הסביבה. דגמים מעין אלו, ירחיקו את אלו שיש להרחיקם אך יעניקו הרגשה מזמינה עבור האורחים הרצויים שלך.
  • קלות להתקנה – להתקין גדר מעץ זה פרוייקט הרבה פחות מסובך, מסורבל ומלוכלך מאשר בנייה של דגם מאבן או בטון. את קורות העץ מחברים לאדמה היציבה בשיטות מקצועיות וכל העניין יכול להסתיים בכמה שעות בודדות של עבודה נוחה וקלילה. זאת הסיבה גם שעלות ההתקנה יחסית זולה.
  • חידוש בקלי קלות – מראה העץ התבלה, דהה או איבד מהברק הראשוני שלו? אין שום בעיה לחדש ולרענן את המראה של גדרות מעץ. כל מה שצריך הוא קצת צבע או לכה מבריקה.

  • שילובים ועיצובים – העץ ישתלב נהדר עם כל רהיטי הגן שתבחר עבור החצר שלך, עם האדמה והעצים וישרה אווירה חמה של טבע. דגמים אלה מגיעים היום בשלל צורות, צבעים וסגנונות ואין סוף למבחר.

בוא ונבנה לך גדר מעץ!

רוצה לחסוך זמן יקר וכסף באיתור המתקינים הקרובים לאיזור מגוריך? איתנו תוכל לעשות זאת! כל מה שאנחנו צריכים ממך זה כמה פרטים ליצירת קשר ונפנה אליך בהקדם האפשרי וללא כל עלות את המקצוענים בגדרות ושערים לקבלת הצעות מחיר מעולות ויעוץ נוסף.