בניית גדר במגוון אפשרויות – לחסוך במחיר וליהנות מהשירות

שמור על הבית שלך! הכול על בניית גדרות

כל בית קרקע שעומד לבדו ולא בתוך בניין זקוק היום להגנה מפני פורצים או אורחים לא קרויים אחרים. בניית גדר להגנה על הרכוש בחצר ובתוך הבית וגם כמובן על יושבי הבית היא לא עניין מורכב כלל וכלל, וכל מה שצריך לעשות הוא לבחור את הסוג הנחוץ ולהקימו בכמה צעדים פשוטים. אחת הפעולות הראשונות במסגרת הפרוייקט תהיה למצוא את החברה שתוכל להציע לך מגוון של אפשרויות גידור עבור הבית תוך לקיחה בחשבון את כל הגורמים הבאים: תקציב, צורך, ותנאי השטח הכלליים של החצר והבית. כשמדובר על גדרות, אין גבול לאפשרויות הבחירה; גדרות מעץ, אלומיניום, רשת, מבמבוק, מברזל ועוד ועוד. אם יש צורך בהגנה מאסיבית בטחונית יותר אפשר להתקין שער כבד מבזרל עם מנגנון של אזעקה או גדר תיל למשל. בניית גדר לא חייבת לרמז על מתחם חיצונת לכל שטח המבנה; במידה ורוצים למשל להקים איזורים פנימיים בתוך החצר הזקוקים לגידור כמו גינת ירק שתרחיק את הכלבים והחתולים או בריכה שיש צורך לשמור ולהגן על ילדים קטנים שלא יפלו בתוכה בטעות או יכנסו ללא רשות, גדר פנימית מעץ או סוג אחר יכולה להיות פתרון נהדר.

כמה עולה בניית גדרות?

העלות תלויה במשתנים רבים וביניהם:

  • מחירו ואיכותו של החומר ממנו – דגם חזק מברזל יעלה בוודאי יותר מדגם במבוק פשוט יותר.
  • אופן ההתקנה וההרכבה – בניית גדר שתצריך בניית תשתית ויסודות עמוקים באדמה צפויה לעלות יותר מגדר רשת שקל הרבה יותר לחבר אותה אל הקרקע. המורכבות שבהתקנה תקבע גם את כוח האדם שידרש מהחברה ואת זמן העבודה כאשר יש גדרות שניתן להקים בכמה שעות בלבד ואחרות בזמן ארוך יותר.

מחפש עוד מידע על בניית גדר, שערים ומבצעים? גולשי האתר – נהנים מהמחירים הטובים ביותר! מלא את הטופס כאן למטה וקבל פניות והצעות מחיר ממגדרים מקצועיים בהקדם האפשרי, בחינם ובלי כל התחייבות מצדך.